Aplikacja webowa usprawniająca i automatyzująca komunikację sprzedażową z dystrybutorami

PODSUMOWANIE

Stworzyliśmy koncepcję, specyfikację techniczno-funkcjonalną i wyprodukowaliśmy produkt on-line. Aplikacja webowa OESinfo.pl to praktyczne narzędzie on-line wspierające działania pro-sprzedażowe, marketingowe i wspomagające budowanie relacji z klientami.

NASZA ROLA
  • Koncepcja i architektura aplikacji
  • Dedykowany CMS
  • UX/UI Design
  • Web&Mobile Development
  • Moduł e-mail Communication
  • Platforma Security i utrzymanie aplikacji
WYZWANIE
Klient przechodził proces zmian w modelu dystrybucji. Pojawiła się konieczność bezpośredniej komunikacji i zarządzania działaniami pro-sprzedażowymi w rozproszonej sieci salonów samochodowych w całej Polsce. Głównymi problemami były: brak dodatkowych zasobów ludzkich do obsługi nowego kanału, zróżnicowanie oferty oraz potrzeba bieżącego wsparcia technicznego i obsługi klientów.
INSIGHTS
Po briefingu i obszernej burzy mózgów doszliśmy do wniosku, że potrzebujemy narzędzia on-line, które będzie łatwo dostępne ( z poziomu przeglądarki) dla wielu dystrybutorów. Rozwiązanie to platforma do komunikacji i zarządzania działaniami pro-sprzedażowymi on-line. Opracowaliśmy założenia techniczne i funkcjonalne oraz przygotowaliśmy specyfikację techniczno-funkcjonalną aplikacji webowej.

ROZWIĄZANIE

Aplikacja webowa www.oesinfo.pl. to aplikacja dedykowana do komunikacji, zarządzania ofertą i promocji. Umożliwia klientowi dystrybucję treści, prezentowanie produktów i umieszczanie indywidualnych cenników. Użytkownicy końcowi szybko i sprawnie docierają do wszystkich informacji dotyczących oświetlenia samochodu wraz z danymi technicznymi i instrukcjami montażu. Widzą wszystkie produkty Osram dostępne w swojej ofercie.

Powiedz jakie stoi przed Tobą wyzwanie, a podpowiemy jak je rozwiązać – zadzwoń +48605679337 lub